Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefon feltöltőkártyás...

Telefon feltöltőkártyás egyenleg kimentése lehetséges valahogy?

Figyelt kérdés
Sajnos minimum 7000 forintot kell feltölteni rá, hogy érvényes legyen, ugyanakkor csupán egy évig használható fel az összeg, utána elvész. Nekem ebből megvan még 3000 és július 27-étől már nem beszélhetem le. A kérdés hogy van olyan szolgáltatás vagy tranzakció, amiért SMSben a feltöltőkártya terhére lehet betétet elhelyezni, és a lehető leguniverzálisabb felhasználhatósága van az összegnek? Ideális esetben bankkártyás vásárlás mintájára SMS vásárlással lehetne feltölteni a Revolut folyószámlát - ehhez hasonló megoldást keresek.
2023. jún. 10. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet Revolutra, stb. elküldeni.

Jótékonykodj, add a rászorulóknak, hívj adományvonalat:

a 1359-es számot felhívva a Magyar Vöröskeresztnek adakozhatsz.

13655: WWF, ha az állatokat szeretnéd inkább támogatni,

13666: UNICEF ha a gyerekeket,

13616 ha az autistákat, stb.

2023. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha van autód, akkor mondjuk pálya matrica? (asszem az még vehető sms-el, vagy parkolást fixen pár napra ha Pesti vagy)
2023. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha vodás vagy, akkor én vennék belőle 3x1gb netet ami 3 hónapon át tart és 2300 forint, vagy ha neted az van, feltöltenék még 3 ezret (asszem ez a minimum?), és vennék 3x100 perc telefonálást bármelyik hálózatra ami 3 hónapon át tart és 5 ezer forint.

Így 3 hónapig lesz neted, vagy perced.


Ha nem vodás vagy, biztos van a többi szolgáltatónál is valami ilyesmi, amibe beletolhatod az összeget és ki tudod még használni.

2023. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
net nemjátszik mert ha feltöltőkártyás és lejár akkor deaktiválják a számát.
2023. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
telenornál én tudtam venni a play aruházban applikációkat
2023. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Magyar Telekomnál van a feltöltőkártyám, annak az egyenlegéből lehet a Szerencsejáték Zrt. fiókom egyenlegébe tölteni pénzt.
2023. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krwkco ***** válasza:
Ha a feltölős kártyád érvénytelenné válik, 1 éven belül lehet kérni, hogy utalják át neked a rajta levő pénzt.
2023. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mobil lottó!
2023. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!