Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani nyari...

Tudnatok ajanlani nyari diakmunkat 16 eves lanynak?

Figyelt kérdés
diakszovetkezetnel nem talaltam idealis munkat, ket heten belul nyar van felek hogy tovabbra se talalok magamnak.
2023. jún. 6. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Szexmunkára gondolsz?
2023. jún. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Mivel budos neked a munka, így semmit.


Van kukorica cimerezes, gyári munka, takarítás stb.

2023. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

"diakszovetkezetnel nem talaltam idealis munkat"


Lehet túl nagyok az igényeid az "ideális munkára".

2023. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha ideális munkát keresel, akkor nem érdemes tovább keresned. A munka leginkább a pénzkeresetről szól, kevesen vannak, akik megengedhetik maguknak, hogy ideális munkát végezzenek.
2023. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Balatonnál takarítás, konyhai meló, felszolgálás, tele van velük a net. És munka után még csobbanhatsz is a balcsiban. Az odajutás sem akadály a rendkívül olcsó országbérlettel.
2023. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Pedig jobban jársz a diákszövetkezettel, ők fizetik utánad a járulékokat, megkapod a teljes bruttó béredet pl a kfc-ben. Én biztos oda mennék.
2023. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!