Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig vehetem át az MPL...

Meddig vehetem át az MPL csomagautomatából a csomagomat?

Figyelt kérdés
Tehát meddig tartják benne? Tudom, hogy írják majd a levélben, de most kéne tudnom, hogy tudjak tervezni.
2023. máj. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mi lenne, ha ezekről rendelés előtt informálódnál, vagy egyszerűen nem rendelnél, ha nem érsz rá pár napon belül átvenni?
2023. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az lenne, hogy (még) nem tudok a jövőbe látni, de erősen dolgozom rajta.
2023. máj. 22. 17:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha érkezik hozzám egy csomag, például automatába, majd utána közbejön valami, ami miatt nem biztos, hogy át tudom venni, akkor mivan? Csomagomért bármit, lemondom a szülést is :D
2023. máj. 22. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor elküldesz érte valakit gondolom.
2023. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max 3 nap egyébként, de mi se vagyunk jövőbelátók, hogy te mikor akarsz rendelni, és hogy akkor lesz-e hely az általad kiválasztott automatában.
2023. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, csak ide kellett volna ellátogatnod: [link]

„Az értesítéstől számított 2 munkanapon belül vehetők át a csomagok az automatán. Ha nem sikerült érte menni, akkor egy közeli postára visszük át, ahol a feladó rendelkezésétől függően további 5-10 munkanap áll rendelkezésre, hogy a csomagot átvehesd.”

2023. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn pünkösd, csak szólok...
2023. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!