Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal használók! Melyik...

PayPal használók! Melyik megoldást választottátok? És miért?

Figyelt kérdés

Kezdő PayPal használó vagyok. És nem tudom hogy a bankszámlámat, vagy a bankkártyámat csatoljam a PayPal hoz? Esetleg mindkettőt?

Ti melyik megoldást választottátok és miért? Egyáltalán mi a különbség a kettő között?



2023. ápr. 8. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

A bankkartya csatolas arra jo, hogy ha peldaul termekert fizetsz Paypallal, akkor a bankkartyadat terheli meg az adott osszeggel a Paypal, nem kell kulon feltoltened a PayPal egyebkegedet.

A bankszamla csatolas arra jo, hogy a PayPal egyenlegedet at tudd utaltatni magadnak a sajat bankszamladra (peldaul ha penzt kapsz valakitol PayPalon belul)

2023. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem, akkor például a bankszámla csatolás arról nem jó, hogy mondjuk egy streaming szolgáltató havidíját azzal fizessem?! Ezt jól értem?
2023. ápr. 8. 11:01
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
teljesen mindegy melyiket csatolod hozzá, mindkettő esetében a Paypal a bankszámládról fogja lehúzni a pénzt. Nekem a bankszámla van hozzákötve. Ha fizetek valamit Paypallal 1-2 nappal később vonja le a számlámról, de ez tök mindegy a Paypal fizetés azonnali.
2023. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ. Az utolsó mondatot még fejtsd ki kérlek. Hogy a PayPal azonnal fizet a szolgáltató felé, de tőlem csak pár nap múlva vonja le? Így értedtted?
2023. ápr. 8. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
igen ugy. Ha Paypallal fizetsz azt a Paypal azonnal kifizeti neked, amit aztán majd külön veled utána lerendez. Persze kivétel akkor van, ha előre feltöltötted a Paypal-egyenleged és abból fizeted rögtön.
2023. ápr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat, hasznosak voltak!! 👍
2023. ápr. 8. 11:15
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen egyszerűen használható, én már kb 15 éve használom, sose volt gondom vele. Raadasul Németországban van olyan (Magyarországon nem tudom működik-e), ha esetleg nincs elég pénzed a bankszámlán, de valamit sürgösen venni akarsz, fizetheted nekik 30 nap múlva is. Meg nagy összegnél náluk is lehet részletben fizetni.
2023. ápr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Haló, #1 vagyok.

Feltételezem a 3,5,7 válaszokat mind ugyanaz az ember írta, aki a jelek szerint Németországban lakik.

Amit leírtál, az az eurózónában valóban működik (SEPA direct debit a neve annak, amikor a bankszámládról szedik be közvetlenül az adott összeget), magyarországon viszont nincs ilyen lehetőség, itt csak a bankkártyát tudja beterhelni a PayPal, a bankszámlát nem.

2023. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen, ugyanaz vagyok. Csak akkor nem értem a kérdés miért vetődött fel, ha úgysem lehet :D
2023. ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha ezzel rám céloztál, én mondtam hogy kezdő PayPal os vagyok. :)

Egyébként, a PayPal számít fel bármilyen jutalékot a haszálatért?

2023. ápr. 8. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!