Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes regisztrálni Peer2Prof...

Érdemes regisztrálni Peer2Profit-ra?

Figyelt kérdés

Ezt írjátok be YouTube-ra és nézzétek végig a csajt mint mond az egészről:

Passzív bevétel a telefonoddal?📱Lehetséges! Dollárban vagy Kriptoban.💸 (Peer2Profit bemutatása)


Ezek kamuk itt:

[link]



2023. márc. 14. 15:04
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
annyira èrződik a kèrdező dogalmazàsán, hogy egy naiv fiatal gyerek lehet, akit mèg lehet kàbítani ilyen kamukkal.
2023. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
#11: A naivitás kor-/nemfüggetlen - sajnos tapasztaltam már, többször, felnőtt, akár diplomával rendelkező emberek esetében is.
2023. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

"Ha kapnék pénzt belőle akkor meg irigyek lesztek nektek 0 Ft van nekem meg 10 ezer"


Így egy felnőtt ember nem fogalmaz, max egy tízen nem sok èves gyerek.

2023. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Mikkor szüntetik be őket?

Bitcoin-t se szüntették még be vagy meg fogják?

2023. márc. 14. 16:24
 15/39 anonim ***** válasza:

"Ha kapnék pénzt belőle akkor meg irigyek lesztek nektek 0 Ft van nekem meg 10 ezer."

Tudod, legyél akkor boldog a 10 ezreddel. Nekem megér 10 ezret az, hogy a telefonom, és egyben a személyes adataim biztonságban legyenek.

2023. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

#13: Lényegtelen hogy fogalmaz. A naivitás korfüggetlen, ez tény.

Rengetegen - az ingyen pénz igéretétől csábítva - idősebb fejjel mennek bele piramisjátékokba (emlékszik valaki például az ezen a fórumon si megjelenő Kairos Planetre? Na azok tagjai is túlnyomó részt felnőttek voltak - tudom, vitatkoztam eleget velük, anno feltérképeztem a szociális hálózatukat) és hasonló "passzív jövedelmet" kecsegtető marhaságokba. Az áltudományos csodaszerek/eszközök hívőiről nem is beszélve.


(Nem mellesleg a Peer2Profit szerződési feltételei nagykorúságot irnak elő a regisztrációhoz, szóval 18 évesnél idősebbnek kell lennie a kérdezőnek, ha regisztrálni szeretne.)

2023. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

#14: "Mikkor szüntetik be őket?"

Akkor, ha bűncselekményt követnek el és valamelyik károsult feljelentést tesz, majd az eljáró hatóság eljár velük szemben.

Önmagában az, hogy valaminek a használata aggályos, még nem büntetendő.


"Bitcoin-t se szüntették még be"

A Bitcoin egy transzparens, nyílt forrású szoftver, egy digitális valuta, nem egy szolgáltatás. Az, hogy valaki átváltja valós valutába, vagy elfogadja fizetőeszközként, az egy más dolog.

Ennyi erővel a kést is betílthatnák.

2023. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

Na igen a kairos, emlèkszem. Èn is vitatkoztam a sok hülyèvel.


Meg a viddo, pnetwork, sunmoney, meg a többi balekvadàsz marhasàg. Amíg van balek, addig ezek pètezni fognak.

2023. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Az a baj Facebook Google is eladhassa az adatainkat pénzért akár Oroszoknak is.
2023. márc. 14. 18:57
 20/39 anonim ***** válasza:

#19: Egyrészt: lényegtelen konklúzió érvelési hibába estél.


Másrészt: az oroszoknak aligha.

A Facebooknak és a Googlenak a USA-beli központja van, az USA meg az oroszokkal nincs baráti viszonyban.

2023. márc. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!