Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagról rendelt terméket...

Emagról rendelt terméket hogyan lehet visszaküldeni, mi a pontos menete?

Figyelt kérdés
Nem az emag a forgalmazó, hanem a flanco.
2023. márc. 13. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnyitod a linkjét a terméknek, ahonnan rendelted, aztán azon belül megnyitod a forgalmazó cég oldalát és elolvasod a visszaküldés feltételeit. A visszaküldés postaköltsége téged terhel.

Pech, hogy Emagon hirdet egy csomó román stb. cég, nem tudom milyen értékű a termék, de döntsd el, hogy érdemes-e egyáltalán a visszaküldéssel vesződnöd, vagy legközelebb megnézed inkább, hogy közvetlenül az Emag/Edigital által forgalmazott terméket rendelj.

Én csak olyan terméket rendelek az emagon keresztül román vagy más külföldi cégtől, amit nagy valószínűséggel sosem kell visszaküldenem, például plédet rendeltem már romántól és papíporzsákot cseh cégtől.

2023. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


A flanco-tól rendeltem. Easybox-ba jött. Gondolom akkor azzal visszatudom küldeni, nem? És ilyen ezer forint körül lehet a visszaküldés költsége?

2023. márc. 18. 19:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!