Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » T mobile (30-as) egyenlegről...

T mobile (30-as) egyenlegről a pénzt nem tudom "visszaszerezni"?

Figyelt kérdés
Feltöltő kártyás a telóm, de nem arról a számról szoktam telefonálni (hanem a cégesről) de nem szeretném hogy elvesszen az eredeti számon...mert sokan azt ismerik, tavaly is töltöttem rá 3000 Ft-ot, hogy 1 évig tudjam használni és most kaptam sms-t hogy 2 nap múlva lejár de még mindig van rajta 2700 Ft ezt nem lehetne felhasználni? (ugyanis nem erről a számról sms-ezek; hívok... de nem szeretném, hogy elvesszen) ha most feltöltöm ismét + 3000 Ft-tal akkor lesz rajta 5700 Ft amit valószínűleg nem beszélek le, mert minek ha a cég fizeti a másik számlán...
2023. márc. 12. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Követem a kérdést, engem is érdekel. Majdnem minden esetben online kommunikálok az asztali gépről, alig használom normál hívásra/sms-re a telefonom, ennek következtében 19 ezer ft van rajta, pedig csak évente töltöm fel, hogy megtarthassam a számom. Szintén 30-as feltöltőkártyás.

Ha lemondom a számom, akkor kifizetik az összeget, de mint írtam megtartani szeretném a telefonszámom én is.

Elvileg ezekre költhetők a telefonod univerzális egyenlegéből, de lehet csak havidíjas előfizetők vehetik igénybe:

[link]

Régebben néha lottót vettem, de később nem tudtam, mert csak havidíjas előfizetőknek maradt. Nem tudom ez változott-e azóta.

Autóm egyelőre nincs, mobilnetet nem használok, így az utazási kedvezményeket nem tudom igénybe venni, appokat pedig nem használok, úgyhogy az is kimarad.

Nagyon érdekelne, hogy kifizeti-e valahogy a Telekom a szám megtartásával a rajtalévő pénzt, vagy hogy lehetne számomra értelmesen elkölteni. Esetleg az mennyire opció, ha ismerősnek veszek autópálya matricát sms-el a saját telefonomról?

2023. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krwkco ***** válasza:

Ahogy 1-es írta: pl. megyei autópálya matrica. Akármilyen rendszámra lehet venni. Vagyis akárkinek.

Vagy ha a kérdezőnek van saját autója, akkor parkolásra is jó.

2023. márc. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet de nincs autunk :|
2023. márc. 12. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Autónk*
2023. márc. 12. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Be kell allitani hogy lehessen vele pl tippmixprora feltolteni.


Ott egyszer meg kell forgatni a penzt, utan bszamlara lekérhető.

2023. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!