Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy nagyobb összegű...

Ha van egy nagyobb összegű tartozásom (több százezer), de nincs a semmi a nevemre írva, mit tehet a behajtó?

Figyelt kérdés
EDF Démásztól jött egy sms, ha jól látom energiaszolgáltató. Az érdekes az, hogy nekem nincs is semmiféle szerződésem velük...
2010. szept. 30. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Letiltja a jövedelmedből.
2010. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát érdekes a kérdésed! Nekem speciel nem az jutna egyből eszembe, hogy mi van a nevemre írva, ha nem jogos a követelés, hanem,hogy hogy tudnék utánajárni a dolognak. Na mindegy. De jól írta az első, a legvégső esetben a fizetésed 33% levonhatja. Sőt még a nyugdíjadból is vonhat, ha jól tudom!
2010. szept. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem őket hívod fel és tisztázod a félreértést Én azt tenném
2010. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bátran hívd fel a helyileg illetékes Démászt, és közöld hogy nincs velük szerződésed. Sajnos előfordul, hogy rossz címre küldik a számlát, ergó benézték az adataidat. Sajnos volt már ilyen. És más szolgáltatóknál is van... Vezetékes teló számlát küldtek anyámnak, nincs is készülék nála hahaha
2010. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vagy szórakozik valaki és a pénzedre fáj a foga? hivatalos a papír?
2010. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja bocsi, sms. Hát az meg milyen szolgáltató hogy sms eket küldözget? :DDDDDDDDD.
2010. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na ezaz! Szerintem is teljesen komolytalan hogy smsben üzengetnek, "tisztelt ügyfélnek" szólítva. Az ilyet nem névre szokták küldeni egyébként?


Én arra tudok tippelni hogy ezt a telefonszámot korábban kiadták valakinek, lejárt az érvényessége, bevonták, és újra kiadták ugyanazt a számot. A démász adatbázisában meg nem változott semmi...

2010. okt. 3. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig az én szolgáltatóim (Tigáz Digi Vodafone ) szoktak sms-t küldeni
2010. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!