Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Maxie.hu-ról rendeltél már?...

Maxie.hu-ról rendeltél már? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Ordít róla, hogy dropshipping és nem derül ki, ki az eladó és hogy lehet elérni. Az egyetlen cím az oldal cseh üzemeltetője (talán…), de az ő elérhetőségük sem fellelhető és leírják, a kamu áfszben, hogy az áruért felelősséget nem cállalnak.
2022. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az oldalt, most látom először, csak az alapján nyilatkozok amit látszok.


Tizenkettő egy tucat Kínából kacatokat droppshippingelő oldal.

Sehol egy nyilvános elérhetőségi cím, csak egy levél író form, se az hogy konkrétan milyen cég üzemelteti ezt az egészet.

Számomra ezek a körülmények már több mint elegek ahhoz, ami miatt biztos nem vásárolnék egy ilyen oldalról.

2022. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, én is ettől tartottam. Nem rendelek innen semmmit.
2022. nov. 13. 20:23
 4/5 anonim válasza:
Kb milyen gyorsan érkezik meg a csomag?
2023. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HZsóka válasza:
December 10-én rendeltem, de még nem érkezett meg az áru. Írtam az email címükre Karácsony előtt, lemondtam a kifizetett játékot és kértem a pénz visszatérítését. Ma jött válasz, szót sem ejtenek a lemondásról, hanem ígérik, hogy majd egyszer küldik a rendelést. 6900 Ft-om ugrik, ez volt a tanulópénz.
2023. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!