Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Először is létezik e olyan,...

Először is létezik e olyan, hogy mielőtt kifizetném a rendelt (GLS,Foxpost,Posta,akármi) csomagot, átnézzem, és megbizonyosodjak róla, hogy az e amit kaptam, és majd csak ezek után fizessek ki?

Figyelt kérdés

Másodszor, hogy melyik lenne ez a módszer?

Tehát pld ha egy másik féltől rendelek egy használt terméket, és a fizetés előtt megbizonyosodnék arról, hogy az e amit ígért, és hogy minden rendben vele.

Választok előre is köszi



2022. nov. 11. 18:22
 1/2 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Postánál volt ilyen opció, ha a feladó külön fizetett érte, de ha jól tudom, már nem lehet kérni. Többi futárszolgálatnál pedig vagy átveszed vagy megtagadod az átvételt, felbontani elöttük minden csomagot nincs idejük.
2022. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Nekem ezzel kapcsolatban egy kérdésem van: honnan kellene tudnia a futárnak, hogy a csőreduktoros gázasszimilátor amit rendeltél, az hogy néz ki? És ha nem tudja, akkor mi alapján tanúsítja, hogy nem azt kaptad, amit rendeltél? Mert te ugye azt mondasz neki, amit te akarsz.

Az viszont továbbra is él, hogy ha a csomagolás sérült, akkor nem vagy köteles átvenni a csomagot. Minden mást megbízható helyről kell venni, nem azzal vacakolni, hogy húsz fillérrel olcsóbb valahol.

2022. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!