Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok!...

Külföldön élő magyarok! Mennyit tesztek havonta félre?

Figyelt kérdés
Főleg olyanok válasza érdekel, akik családosak, illetve nem szállón laknak ellátással nyilván..
2022. nov. 10. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
~3milliot, erdelyben elek amcsi cegnek dolgozok, elotte mig magyarorszagrol szamlaztam ez 2.2 volt, de itt joval kevesebb az ado
2022. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ketten a feleségemmel havonta 2500-3000 euro körül.
2022. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Semennyit, mert 5 gyerekem van és egyedüli kereső vagyok. 😱
2022. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában és Németországban is éltem albérletben mindkét helyen egy kalap sz@r volt a fizetés + az emberek mentalitása kb. 500 € jó ha megmaradt egy hónapban mert nyomorogni nem szeretek (étterem, szórakozóhelyek látogatása nálam alap).


Kanadában már sokkal jobb a helyzet, értelmes emberek és magasabb jövedelem, itt 2500 - 3000 CAD körül kerestem lakást bérelve


Vettem egy kertes házat Magyarországon, most innen nyomom a munkát külföldi cégnek remote, 2.5 milliót el tudok tenni egy hónapban

2022. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy van egy gyerekunk igy kb semennyit de annyira nem is kovetem nyomon igazabol, bar azt hozza kell tennem hogy van meg egy kis hitelem amit iden kifizetek, utana azt a penzt felretudom tenni amit a torlesztore koltottem. A gyerek elott 1000 dollart tettunk felre havonta.

Nem azert jottem ki hogy annyit gyujtsek amennyit csak tudok, aztan hazamennyek hazat venni. Itt elek eletvitel szeruen. Vettunk hazat, 2 autot, a hazra is koltok penzt pl veszek kerti eszkozoket, butorokat idonkent.

2022. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!