Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pandorahu.co ne vásárolj. Ha...

Pandorahu.co ne vásárolj. Ha az alábbi linkről rendeltél sajnos megszivattad magad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha az alábbi linkről rendeltél sajnos megszivattad magad:

[link]

Mint én a tegnapi napon.

Egy ajándékba szánt ékszert vásároltam. ,,volna,,

16500 ft-re jött ki

Ennek fejében minden pénz eltűnt a számláról. 37000 ft.

Írtam az oldalnak a megadott címre amit adtak, hogy mi ez az egész ..

na bumm csodák csodálya mailer daemon a megadott cím nem létezik.!!!!

Írtam a Weblapon megadott kapcsolatok mailre semmi válasz.

NE RENDELJ AZ OLDALRÓL!!!!!

Hívtam a bankot azt mondják visszacsinálni nem tudják de ezeket az adatokat megadva fel tudják használni a dolgaimat és akár hetekkel később leszívhatnak róla még mindent.

Kártya letiltás és egyéb nyalángságok kezdetét vehette.


Hogy hogyan védheted meg magad???

Ne rendelj bizonytalan oldalról.. ,,Innen sem,,

Válaszd az utólagos fizetést..

Tájékozódj mielőtt vásárolsz nincs e valahol felírva, hogy bajos az oldal.

Például itt........... vagy a googlen



#átvágás #Pandorahu.co #ne hagyd magad
2022. nov. 4. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem felvágni akarok, de az oldalon azonnal látszik, hogy kamu. Nincs impresszum, semmilyen eladói adat, webshop sablon, semmitmondó általános szövegek Ráadásul Minden Szó Nagy Kezdőbetűs Benne Teljesen Értelmetlenül, és irreális árakon vannak a termékek meghirdetve.

Ebből 1 jel is red flag, nemhogy mindegyik.

Bónuszként az összes aloldalt úgy kellett duplán jóváhagyva megnyitni, mert a vírusirtóm automatikusan blokkolja, mint adathalász weboldal.


Adva volt, hogy át leszel verve.

2022. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég esélyes volt ez a végkimenetel. Az oldal sokat elárul az üzemeltetőről, hogy alapvető törvényi kötelezettségeknek sem felel meg. De már az oldal címe is vészjósló.
2022. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BeefEater ***** válasza:

> Hívtam a bankot azt mondják visszacsinálni nem tudják


Viszont ha mindenki nagy meglepetésére nem kapod meg a cuccot, akkor meg tudod reklamálni a kártyás tranzakciót és idővel visszakapod a pénzed.

2022. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: ez biztos? Ha sima kártyás fizetés volt, nincs semmilyen vásárlói biztosítás mögötte, mint pl. egy online piactér esetén a Paypal refund.

Eleve hogy bizonyítod azt, hogy nem kaptál semmit, ha az eladóval semmilyen kapcsolatfelvétel nem sikerül, főleg hogy nem adott meg magáról semmit, amiből beazonosítható lesz?


Még az sem biztos, hogy valamilyen banki felületen keresztül történt az utalás, egyszerűen csak kiadta a kártya adatait másnak.

2022. nov. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BeefEater ***** válasza:

Ha megreklamálja a tranzakciót az elfogadónak is kell tudnia bizonyítania, hogy ez jogos volt. Ez attól is függ, hogy milyen kártyával fizetett.

Azt, hogy nem kaptál semmit nem neked kell bizonyítani. A bank fel kellene, hogy vegye a kapcsolatot az elfogadóval és egymás között elintézik. Azt nem tudom, hogy a kérdező bankjánál hogy működik, az én legtöbbet használt kártyámnál minden egyes tranzakció mellett van egy link, ahol lehet reklamálni.

2022. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!