Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtudnál élni ma egy (magyar)...

Megtudnál élni ma egy (magyar) minimálbérből?

Figyelt kérdés
Tehát nettó 133 ezer forintból.

2022. okt. 26. 11:54
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
57%

"kondiberlet 20"'


Az a legfontosabb anélkül élni nem érdemes.

2022. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
De nem am, inkabb a halal. 15 eve edzek.
2022. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha albiról nem kellene gondoskodni, és nem egy hodályt kell fenntartani, akkor talán, de akkor is egy minimáléletet élnék belőle. Van, aki 60-90.000-ből él meg egyik napról a másikra.
2022. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
69%

"De nem am, inkabb a halal. "


nekem volt egy ismerősöm aki azt mondta hogy kocsi nélkül?? Élni nem lehet !! MOndta. évente új kocsi.


Aztán egy válás egy gödör a lecsúszás némi alkeszség és ma örül ha buszjegyre futja egyáltalán. Kocsit 10 éve nem látott a segge.


ennyi. tanulság neked is. ha van agyad hozzá de sztem nincs.

2022. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
En leszarom a 20ezret mert jol keresek, nem is ertem mit izgat mire koltok.. Ha 30 lesz is megveszem. Az h mas szarul hazasodik meg gyenge jellem az maganugy
2022. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A legelső fizetésem 2005-ben több volt. Szóval nem. Sosem éltem ennyire kevés pénzből, sosem tudnám beosztani. Egy nagybevásárlás alkalmával elköltözök ennyi pénzt, képtelen lennék ezt a tizedére csökkenteni.
2022. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Hátha csak élelmiszerre kellene költenem akkor elég lenne a 133 ezer.

De mivel ott a rezsi, meg jön a fűtési szezon így már nem elég.

2022. okt. 27. 06:59
 28/28 Hintalow ***** válasza:
Hát valami saját ingatlanban, saját ételtermesztéssel, nagyobbrészben kivonva magad a társadalomból el lehet vegetálni, de a lakókörnyezetedet szintentartani, nyaralni, bármi extrát megvenni, vagy akár bárkinek aki fontos számodra ajándékot venni, vagy normálisan táplálkozni szerintem nem igazán megoldható belőle.
2022. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!