Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kivenni a Fox...

Hogyan tudom kivenni a Fox Post autómatából a nekem érkezett csomagomat?

Figyelt kérdés
A csomagot kifizetten előre, Email-ben és SMS-ben is megkaptam a nyitó kódot. A képernyő, ahová a számokat kell írni, viszont semmire sem reagál. Mit tegyek? Hogyan tudnám kivenni a csomagomat?

2022. szept. 16. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont meghibásodott. Hívd fel őket.
2022. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy telefonszám az automatán, azt kell felhívni ilyenkor. Elvileg ki tudják nyitni távirányítással az automatát, de esélyesebb, hogy üres kézzel mész haza, kapsz majd egy üzenetet, hogy az automata meghibásodott és ne menj a csomagodért, majd ha megjavították egy újabbat, hogy most már mehetsz érte.
2022. szept. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megpróbálhatod felhívni az ügyfélszolgálati telefonszámot.

Szerintem esélyesebb a kettes válaszoló által leírt út, vagyis miután az automatát megjavították, újabb e-mailt/SMS-t kapsz és a vonalkódot leolvasva vagy azonosítószámot beírva nyílni fog a megfelelő rekesz. Jártam már így, ráadásul másik városból mentem a csomagot felvenni.

2022. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Emailbe kaptál qr kódot, próbáld azzal. (Persze ha nem jutsz el addig a képernyőn hogy a "csomagátvétel" gombot megnyomd rajta akkor felejtős ez is.)
2022. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!