Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a vevő...

Mit lehet tenni, ha a vevő nem veszi át a csomagot?

Figyelt kérdés
Jòfogáson eladtam egy termèket ès életemben először elküldtem a vevő kérésére utánvètesen Foxposttal. Már nagyon közel van a határidő, míg át tudja venni a csomagot, de eddig semmi sem történt. A szállítási költséget előre nekem kellett kifizetnem. Ilyen esetben mit lehet tenni? Ki lehet tiltatni az oldalról? Annyira bosszantó, hogy egyesek jàtszòtèrnek nézik az oldalt.

2022. aug. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Irj az oldal üzemeltetőjének, hogy mi történt. De ne számits szerintem sok jóra. Vevö reagál, hogy miért nem veszi át?
2022. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl sokat nem tehetsz, a megrendelők egy bizonyos %-a ilyen. Ezt sajnos bele kell kalkulálni.
2022. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit, találhat kifogást, ha akar
2022. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ráírsz a vevőre, hogy takarodjon átvenni a csomagot, mivel neked pénzbe került a feladása. Ezen kívül nem sokat.


Megjegyzed a nevét és legközelebb ha vásárol tőled, akkor előbb kifizetteted vele a feladási díjnak a 2x-sét + a termék teljes költségét előre utalva.

2022. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki kedvesen, hogy megérkezett a csomagja, erre nem reagált semmit. Az a baj, hogy az ilyen emberek miatt veszik el a bizalom ès legközelebb már nem lesz ilyen lehetőség, akkor sem, ha emiatt nem tudom eladni a termèket. Nekem volt olyan vásárlásom, ahol az eladó azt hitte, már kifizettem ès úgy küldte el a csomagot. Sokat adott fel egyszerre ès biztosan nem tűnt fel neki. Természetes volt, hogy azonnal utalom az árát. Olyan hálás volt, gondolom sokan ilyenkor sunnyogva eltűnnek…
2022. aug. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!