Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az emberre miért néznek...

Az emberre miért néznek gyakran úgy mint borjú az új kapura, ha elkéri az üzletben a blokkot?

Figyelt kérdés

Főleg benzinkutakon tapasztalom, nagy hálózatnál tehát nem is magánkúton ahol ügyeskedés miatt nem adják oda.

Mikor elkérem a sima alkalmazott úgy néz mint borjú az új kapura, mintha valami szokatlan dolog lenne. Sőt úgy tudom kötelező is lenne, ha egy civilruhás navos megy be ellenőrizni és nem kap nyugtát akkor abból baj lehet.

Vagy csak én tapasztalom ezt?



2022. aug. 15. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Sose volt ilyen gondom pár pékség meg pár cégnél lévő büfé kivételével
2022. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak te apasztalod ezt, nekem ilyen élményem még nem volt. Melyik üzletben történt ez?
2022. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Képzelődsz csak.
2022. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Benzinkutakon én sem sűrűn tapasztaltam olyat, hogy ne kaptam volna blokkot.
2022. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nézhetnek furán, hogy kifejezetten szólsz egy olyan dologért, amit amúgy is megtennének. Mondjuk ha még nem is vonta le kártyás fizetés esetén az összeget és te már szólsz, hogy kéred a blokkot én is furán néznék.

A legtöbb helyen (büfé, pékség) vagy megkérdezik hogy szeretnéd-e a blokkot vagy odaadja és ha ott hagyod kidobják.

2022. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 MOL kúton

#3 Lehet, lehet hogy újfajta láthatatlan papírra nyomtatnak.

2022. aug. 15. 12:08
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Melyik MOl kúton? sose tapasztaltam még iylet.
2022. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

3 hónapot dolgoztam benzinkúton, néha hozzánk is befutott olyan idióta, aki követelte a blokkot, de a gép még ki sem adta. Az elején még furcsa volt és megbámultam őket, később megszoktam és emlékeztem is rájuk.

Nyugalom téged is megszoknak majd és nem fognak többet megbámulni :)

2022. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3%
#8 Hogyne ki sem adta, tök NAV-kompatibilis pénztárgép.....vagy ez még a kőkorszakban volt.
2022. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem dohány boltban volt olyan, hogy furán nézett rám, amiért kértem a blokkot. Pedig én így vezetem a kiadásokat, hogy minden blokkot összeadok és így látom a havi kiadásokat.
2022. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!