Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van egy kemény borítású 1837...

Van egy kemény borítású 1837 es Jézus Krisztus Atyafiságának könyve. Petrózai Trattner J. M. És Károlyi. Mennyibe kerülhet ez a könyv, Pécsen hol tudnám eladni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 11:41
 1/3 Egyszerű huszonéves válasza:
Szerintem antikváriumba ne, nem hinném, hogy megadják az értékét. Hirdesd meg a Metro újságban vagy a vatera-n és társain. Lényeg, hogy Te saját kezüleg add el vagy esetleg egy papnak?
2010. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd biztos lehurrog valaki, de szerintem nem sokat ér. Az ilyen vallásos témájú könyvek minden polcon megtalálhatóak voltak és jó állapotban megmaradtak. Szerintem pár tízezernél többre semmiképp ne számíts, de mindenesetre írd majd meg, hogy mennyiért adtad el :)
2010. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2010. szept. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!