Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha lenne 30 Millió Forintod...

David117 kérdése:

Ha lenne 30 Millió Forintod mibe fektetnéd?

Figyelt kérdés
Az infláció óriási és csak a növekszik, miben tarthatná meg az értékét ennyi pénz?

2022. jún. 23. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, mikor lenne rá szükségem, ha 1 éven belül, akkor csak az alacsony kamatú likvidbefektetések jöhetnek szóba.

Ha 10 évig nem kell, akkor ingatlan és tőzsde jön szóba. És személy szerint tőzsde párti vagyok, de amit most megveszel az 1 év múlva bőven érhet 30%-al kevesebbet.


Az inflációhoz viszont nem hasonlítgatnám, 30 millió, az már nem az a kategória, amiből az ember kenyeret meg étolajat vesz. Az élelmiszer ár emelkedés brutális, de a befektetés szempontjából nem releváns.

2022. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Ingatlant vennék és kiadnám. Ha nem szeretsz bajlódni az emberekkel, akkor PMÁP. Jövőre 3 milliót hoz évente, az kb 250 ezer havonta. Kockázatmentes. És jöhetnek a csődbe megy az állam kommentelők...
2022. jún. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lakóingatlan.
2022. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Egyertelmuen bitcoinba van most a legkissebb kockazat
2022. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy a dolgok állnak kb. autóba is rakhatod, bármivel jobban jársz, mintha Ft-ban marad :) Én most ingatlanba tettem, de ez nem pénzügyi tanács.


(Az autó félig vicc csak, pár éve a faceliftes Suzuki S-Cross 5M Ft környékén volt újonan még a hibrid előtti 140 LE-s motorral. Szerintem most simán elmenne darabja 7 millióért használtan is... :P)

2022. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
én dollárba fogok mindjárt egy csomó pénzt tenni
2022. jún. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dollárba, mikor ilyen magas az árfolyama? hmm
2022. jún. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fél év és még ettől is sokkal magasabb lesz. Amikor még beton erős volt a forint, kb 1,5 hónapja, na akkor kellett volna sokat venni.
2022. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as ezt nem tudhatod, mert amcsiban se fényes ám a helyzet. Recessziótól tartanak. CHF esetleg?
2022. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én dollárba fogom. Főleg azért mert a dollárt mindenki felhalmozási céllal (is) gyűjtögeti, így várhatóan nem csak az usa gazdaság játszik az árfolyamban.
2022. jún. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!