Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem fogom megkapnia tértivevén...

Nem fogom megkapnia tértivevényes igazolást, mert megszűnt a papír alapú ?

Figyelt kérdés

Csak utólag tudtam meg , hogy a papír alapú tértivevényes papíralapú kérés megszűnt és a postán sem mondták. Az ajánlott levelemre írták tollal , hogy t.v címre: Ezzel akarták igazolni, hogy mégis megjön postai úton? Az a baj még, hogy. Ezzel aza gond, hogy nem volt ráírva az emelet meg ajtószám. Azt majd max kinézik az adataimból aki visszaigazolja ?


Akinek van tapasztalata írjon.Tudni akarom, feleslegesen fizettem e többet.



2022. máj. 30. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem kapod meg, akkor levélszám alapján ki tudod kérni postán, papír/digitális formában.
2022. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja és nyílván emiatt, nem adtam meg a emailcímem, vagy akkor a címzett, fog írni, papíros visszaigazolás helyett.

Amúgy egyáltalán : Tértivevényes papír kérést tényét hogyan szokták a feladónak (nekem) igazolni ? Úgy ahogy leírtam?

2022. máj. 30. 21:42
 3/6 A kérdező kommentje:
1. "ha nem kapod meg, akkor levélszám alapján ki tudod kérni postán, papír/digitális formában." : Ezt mire/melyikre érted?
2022. máj. 30. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Magic…

[link]

2022. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:

Maga a tértivevény nem szünt meg, csak átalakult...


Kérheted elektronikus formában, e-mail, vagy papír alapon. Ekkor a Posta kiküldi neked az igazolást... mondjuk akkor jó lett volna, ha az emelet, ajtót is megadod, mert a posta semmilyen adatot nem tárol senkiről...

2022. máj. 31. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem a ház két Kovács Jánosának egyike vagy, akkor meg fogod kapni. A kézbesítő nem hülye, a név alapján tudja, melyik ládába dobja a levelet.
2022. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!