Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vissza fogja utalni a Shein a...

Vissza fogja utalni a Shein a pénzem?

Figyelt kérdés

Leadtam egy nagyobb összegű rendelést a Shein-en, elutaltam a pénzt is, de még aznap vissza is mondtam, mert rájöttem, hogy rosszat rendeltem meg és volt, amiből kettőt is.

Azt írták e-mailben, hogy akár 14 napig is eltarthat, hogy visszakapjam a pénzt.

Járt már így valaki?

Nincs olyan e-mail, amire tudok írni?



2022. máj. 9. 13:41
 1/5 Leveltetu ***** válasza:
85%

A bankod mit szolt a tranzakciohoz? Azt irja az oldalon, hogy ameddig nem inditjak el a szallitast, visszamondhatod a rendelest.


"Can I cancel my order?


Of course, you can cancel the order if you do not like or want it before the shipment.

Please click your order and choose which one you want to cancel and where the money refund.

But please note once the order has been shipped out, it can't be canceled anymore. Hope you can understand it."

2022. máj. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mar visszakaptam azóta, köszönöm a választ! :)
2022. máj. 15. 17:29
 3/5 anonim válasza:

Szia! Esetleg megtudod mondani hány munkanap után kaptad vissza a pénzt?

Én is visszamondtam egy rendelést, én paypal-on keresztül fizettem és a PayPal mar küldött is e-mail hogy visszatérítés a ***** számú kártyára. De nem érkezett meg a szamlamra az összeg. Ez csütörtökön este 8 de tortent. Azóta 1 munkanap volt, a péntek. Akkor sem tortent változás. Kezdek aggódni. Vagy csak türelmetlen vagyok? Köszi a segítséget! :)

2022. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Már nem emlékszem, de nem lépték túl a 14 napot..

2022. szept. 28. 13:20
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Igen, valóban. 2 munkanap után visszakaptam a teljes összeget! :)

2022. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!