Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel tudok egy raklapn...

Hogyan/mivel tudok egy raklapnyi árut Németországból Magyarországra szállíttatni?

Figyelt kérdés

Én Mo.-n vagyok, és egy német cégtől akarok magamnak árut hozni, mert ők nem vállalnak szállítást. Olyan futárcég kellene, ahol online én meg tudom adni a csomagfelvétel németországi helyét és lehetőleg időpontját, ők odamennek, felveszik és idehozzák nekem Magyarországra.

DPD és GLS nem vállal raklapot. A TNT/Fedex nem válaszol. Posta oldalán csak olyat találtam, hogy én adok fel külfödlre csomagot, fordítva nem.



2022. márc. 29. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Futárcégek ilyennel nem foglalkoznak. Amire neked szükséged van az egy fuvaros vállalkozó, aki mondjuk jár Németországba (is) teherautóval.
2022. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
írd be a google-ba: "áruszállítás, fuvarozás" és kapsz egy rakás céget akik ezzel foglalkoznak. Kisebbek, nagyobbak. Van belőlük több száz.
2022. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felhívod a fuvarcéget pl rudolph, duevenbeck és kérsz árajánlatot
2022. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!