Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az MLM-esek miért kidösítenek...

Az MLM-esek miért kidösítenek azzal, hogy náluk senki nem ígér hamisan gyors és könnyű meggazdagodást, csak hogy embereket találjon?

Figyelt kérdés

"mire a fiam 18 éves lesz, a jövedelme havi 3 millió Ft lesz. Ha érdekel a hogyan, keress meg!"


"1000 euró beruházással pár éven belül effektíve munka nélkül érheted el az anyagi biztonságot egy életre! Nem, nem kamu!"


"Várod a sült galabot? Dobnám én, de még a szádat sem nyitod ki. Ha még is megunod a bizonytalanságot keress meg!"


2022. febr. 16. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Megvalaszoltad a sajat kerdesedet te felkegyelmu.

"hogy embereket találjon"

2022. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Mert a balekok erre szoknek
2022. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Megvalaszoltad a sajat kerdesedet te felkegyelmu."


Szövegértés te félkegyelmű.

Olvasd el újra a kérdést, ha elsőre nem sikerült a megfelelő értelmezés.

2022. febr. 16. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont nem ezt látom. A Facebook olyan hirdetésekkel van tele, hogy "napi 5 perc munka, a 200.000 Ft fizetés minden 5-én a számládon".
2022. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy tolvajt megkérdezel hogy lopott-e, ő is tagadni fog.
2022. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyet értek, de mikor ezen az oldalon parázs vita folyik a pro és kontra MLM-es vélemények között, akkor az MLM pártolók vátlig állítják hogy ők nem ígérnek gyors és egyszerű meggazdagodást mert az MLM sem az. Közben meg a valóságban ezzel hülyítik a balekokat.
2022. febr. 16. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit változott az MLM 2006 óta, de én már akkor se tudtam meggazdagodni belőle. Erre a szakmára születni kell, és nagyon nem mindegy milyen a cég, mi a termék ebből kifolyólag ki a célközönség. Amennyire én tapasztaltam és látom, az a réteg, akit ezekkel a termékekkel meg lehet célozni, oly annyira leszűkült, hogy többen állnak az eladói oldalon, mint a vásárlói lehetőséggel bírók oldalán. Természetesen ez attól is függ, az eladni kívánó személy milyen rétegből származik. Én nehéz kenyérnek éreztem, a főállásomat akartam kiváltani valami másra, de azt hiszem nem voltam elég rámenős vagy pofátlan vagy kitartó vagy gerinctelen vagy elhivatott, mert még egy kiegészítő jövedelmet se tudtam kipréselni belőle. Tehát maradt a felmondok a főállásomból és léptem Angliába verzió. Ott is próbáltam folytatni, de miután az angliai raktárban ellopták a telefonom, úgy döntöttem, nem fogok ilyen csapatba dolgozni, ahol egymást lopják meg az emberek. A terméket azóta is használom, de már nem foglalkozok annak ajánlásával. Szóval senki nem balek, aki belevág, csak azt kell tisztázni az elején, mit akar elérni és mit hajlandó a pénz reményében bevállalni. Én biztos, hogy semmilyen MLM üzletbe nem vágnék bele, mert az alapja ugyanaz. Újabb és újabb embereket kell megkínálni valamivel, amire nincs pénzük vagy nincsenek azon a szellemi pályán, hogy értsék ennek a fontosságát, lényegét.
2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!