Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van most felszabadulva néhány...

Van most felszabadulva néhány ezer dollárom. Kriptovalutát vennék egy részéért. A feltöltési költségeket hogyan tudnám lecsökkenteni?

Figyelt kérdés

3% is játszik sok helyen, ami nagyon sok. Revoluton és wise-on van a pénz. Eurónál találtam 1,8%-os feltöltési lehetőséget, de most nagyon nem érné meg átváltanom euróra.

A másik kérdésem, mi az a stakelés? Napok óta járom körbe ezt a kriptodolgot de sokkal több még a sötét terület, mint amit értek. 🙂



2022. febr. 11. 16:14
 1/5 SIDLER22 ***** válasza:

Hát attól függ, hogy hol szeretnéd tárolni a kriptódat. Hot Walleten vagy hosszabb távra Cold Walleten?

Egyébként arra készülj fel, hogy a kriptónál a legtöbb pénzt a mozgatásnál vonják le. Mert máshonnan nagyon nem is tudják.

Mire Revolutról átkerül a pénz egy cold walletbe készólj fel egy olyan 10%-os veszteségre legalább.

2022. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Binance simán EUR-ert veszel BUSDot vagy USDT-t annyira rosszul nem jársz

Ja és ne a kártyás fizetéssel vedd hanem átutalással úgy több nap még megerkezik de annak nincs költsége.

Nem olyan húzós összeg ez

2022. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Stake meg lényegében lekötöd a kriptód, nem nyúlhatsz hozzá, és kapsz bizonyos %-kat.

Amit ugyanúgy kriptoban fizet ki neked a tőzsde, röviden tömören

2022. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ez nem pár ezer dollarral éri meg szerintem én a helyedben ennyivel most jól bevasarolnek.

ETH SOl ONE VET QNT

2022. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Binance-ra hogyan tudok átutalni? Hol találom a számlaszámom?

USD-m van, nincs euróm.

2022. febr. 12. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!