Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet pénzt keresni mobilappli...

Lehet pénzt keresni mobilapplikációval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régen hallottam már róla hogy léteznek applikációk amivel pénzt lehet keresni reklámok megtekintésével, azt ismerős is csinálta, de nekem nincs időm egész nap azt csinálni, jól tudom 10 ezret ha kapott érte.

Olyanról nem tudtok ami futás után fizet?



2022. febr. 7. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Applikációk
Pénz
Futás
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy mindig vannak emberek, akik hisznek benne hogy ilyen hiábavalóságokért valaki pénzt fizet...
2022. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Na nem ilyen baromságkkal. Kitalálsz valamit. Leprogramozod és abból jön a pénz, ha az emberek vevők rá. Lásd Snapchat és társai. Szívesen 😊
2022. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, vannak applikációk és online oldalak, amik fizetnek pl.kérdőívek kitöltéséért -> Mobrog, Online Talk Panel, Triaba, app is van mindhez, különböző challenge-ek elvégzéséért -> Toloka ( [link] app is van hozzá, YouTube videók nézéséért, igaz, ez nem app,( [link] Bár ezek sok idő, amíg vmi összegyűlik, én ezeket találtam a témában.
2022. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!