Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2022.01.01-től emelik a...

2022.01.01-től emelik a bérminimumot 260.000 Ft-ra. Pontosan mit jelent? Már a januárban megkapott fizetésen is látszani fog, vagy csak februártól?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Naponta többször megkérdezik ugyanezt, és még mindig az a válasz, hogy mivel januárban a decemberi fizetésed kapod meg, ezért csak a februárban utalt fizetésednél látszódik majd meg.
2022. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Február. Ahogy az első is írja. Ahogy a többi kérdésnél is írták. A fizetést nem előre kapod meg, hanem utólag. Vagyis januárban a decemberit. Februárban a januárit. Ennyi.
2022. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a megerősítést. Én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos. Ugye január 1-től kapod. A fizetésed meg január 5-10 között érkezik. Így lehet jó fej az állam és mondhatja azt, hogy január 1 után kifizetésre kerülő fizudra is érvényes már. Ez félrevezető....
2022. jan. 5. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem félrevezető. Január 1-től érvényes. Vagyis a január 1-től fennálló munkaviszonyra. Nem az előző havira amit akkor fizetnek ki. Itt nem a kifizetés ideje számít.
2022. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor kérdezitek még meg? Ennyire nincsenek tisztában az emberek ilyen alapvető dolgokkal? Hogy lehet ilyen tudatlanul részt venni a munka világában?
2022. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy az oldal neve, gyakori kérdések....
2022. jan. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!