Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Teljesen hülye vagyok ha...

Teljesen hülye vagyok ha azért jöttem haza Ausztriából mert beszoptam a kormány propagandáját hogy itthon már megbecsülik a munkásokat?

Figyelt kérdés

Annyit mondogatta Orbán hogy munkákos így meg úgy, meg felemelkedünk, meg visszatért a munka becsülete, hogy én ültem az osztrák pici albérletemben, olvastam a magyar híreket és csillogó szemekkel vágyódtam haza.


Aztán hazajöttem de brutális ami itthon van. Nagyon drága az élet, a fizetés nőtt valamennyit de nagyon le van maradva a nyugatitól.


Összességében sokkal szarabbul élek itthon mint kinn...


2021. dec. 26. 15:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
8: Én legalább őszinte vagyok, a többség meg vetít itt IS.
2021. dec. 26. 16:27
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

Én soha egy kérdésnél sem mondom hogy mekkora habostorta az életem, meg mekkora életcsászár vagyok.


Tudod Balázs, sokaknak nem sétagalopp az élet, nem csak neked. Csak mások nem picsogják tele a gyakorit, hanem megpróbálják abba a helyzetbe feltalálni magukat ami adott.

2021. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
58%
Mi nem vetítünk, mi dolgozunk és építjük a házunk például, nem gagyi híreket olvasgatunk na pá
2021. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Ettol fuggetlenul teljesen hulye vagy Balazs, ezert nem vitted semmire az eletben.
2021. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha kint ertel volna barmit is akkor most siman kitudnal menni. De sajnos Bazsi, te se kint se itt nem érsz semmit


Boldog Karacsonyt

2021. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára mikor az osztrák melót kamuztad azt mondtad, hogy alkoholista voltál és nem volt munkád, azért jöttél haza, most meg Orbán miatt?
2021. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Hintalow ***** válasza:
93%
Az ncore-on van egy vágyálompor nevű user, az is ilyeneket ìr ès alkesz, az nem te vagy? :D
2021. dec. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!