Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a Foxpost 4...

Az normális, hogy a Foxpost 4 napja megkapta a csomagot a webáruháztól és még nem kaptam meg?

Figyelt kérdés

Státusz: Csomag elkészült.


Telefonos ügyfélszolgálat elérhetetlen.



2021. dec. 17. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok a dolguk ilyenkor
2021. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbb webáruház már meg is írja, hogy nem biztos, hogy megérkezik 27 előtt a csomag.
2021. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony előtt? Naná, hogy normális. Még az is lehet ok, hogy a címzettek nem veszik át egyből az automatából a csomagot, ami így napokig foglalja a helyet.

Lehet, nagyon forgalmas automatába kérted.


Itt különben írja is, hogy melyek a teli automaták, ahova a feladó sem tud behelyezni csomagot.

[link]

2021. dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Zöld automatába kértem.

De mondom, még a státusz a legelső fázisban van. (Csomag elkészült.)

2021. dec. 17. 09:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Karácsony előtt nagy malac kell, hogy bármi megérkezzen.
2021. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet iszonyú sok csomag, kevés futár, már csak 4 munkanap van karácsonyig.


Én múlt héten kedden feladott csomagot kaptam meg szombaton, a másik csak most hétfőn. Egyik Express one, a másik GLS.

És ami durva, hogy Romániából a DPD csütörtökön feladott csomagot hétfőn kézbesítette.

Szóval totál kiszámíthatatlan.

2021. dec. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy eltűnt a csomag! :(
2021. dec. 22. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!