Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központba hol lehet...

Munkaügyi központba hol lehet online időpontot foglalni?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon voltam a munkaügyi központba időpont nélkül és mondták, hogy időpont nélkül nem mehetek be, online lehet foglalni.

Az azt megelőző napon direkt megnéztem, hogy hol lehetne időpontot foglalni de nem találtam semmit, úgyhogy azt gondoltam nem lehet mert mindig a kormányablak időpontfoglaló rendszerébe kötöttem ki.

Ezt el is mondtam nekik a tegnapi napon így elkérték a TAJ kártyám és az alapján foglaltak helyettem egy időpontot.

Most már így utólag érdekelne, hogy hol lehetett volna foglalni.

Valaki tudja esetleg?

Nem tudom, hogy ügyfélkapun keresgéljek vagy minden megyének a saját megoldása szerint van kialakítva egy külön oldal ahol lehetne foglalni időpontot.



2021. dec. 14. 15:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!