Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek??A férjem 2002.-ben...

Ilona Bp kérdése:

Mit tegyek??A férjem 2002.-ben felvett a családiházunkra, a Banktól 120 millio Ft hitelt, ahol mindenhol mint adóstárs a nevem is alá van irva, még a hitelről sem tudtam.A férjem elhunyt ez évben, de most derült ez csak ki.Ez csalás??

Figyelt kérdés

#átverés #csalás #becsapás #közokirat-hamisítás #Aláirás hamisitás #Bank ügylet
2021. dec. 12. 19:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

#30: Olvass vissza, azt írta a troll, hogy 2,4 millió volt a fizetése az illetőnek. 20 évvel ezelőtt. Amikor az átlag fizetés olyna 70 ezer volt.

Ja, és emiatt a fizetés miatt nem kellett a hitelszerződéshez közjegyző. :D

2022. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy ha most az átlagfizut vesszük a 70ezer 3-szorosának (szerintem ezt megtehetjük), akkor 7,2 milliós havi fizuja volt :D :D

Annak a dagadék disznó Süli Jánosnak vagy hogy is hívják, van most valami 5 milliós fizetése a Fideszben, papíron ő a legnagyobb fizetéssel rendelkező. Szerintem senki másnak az országban nem osztogatnak ennél több havi bért, hiszen a nagy lóvé nem ebben van, hanem osztalék/jutalom stb. A havi bérnek nem azért van, hogy az egekbe emeljék. Eleve nincs az a munkavállaló, aki 7 milliós bért osztogatna, megbolondulnának az adóterhektől, illetve ki az, aki rászolgál ennyi bérre havonta?

Ha mégis egy államtitkár szintű volt ez a (nem létező) ember, akkor vajon rá volt szorulva arra, hogy kamuzgasson a felesége nevében, mikor egy 120 millás ház árát megkereste 5-6 év alatt?

2022. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!