Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMAG részleges kiszállítás?

EMAG részleges kiszállítás?

Figyelt kérdés
Rendeltem két terméket, viszont az ebből az egyik nincs raktáron . Most kaptam emailt hogy először csak az egyik terméket hozzák ki, aztán mellé írva egy szállítási díj összeg. Én Már előre kifizettem online bankkártyásan. A számla is megvan .Ez most jelent valamit, vagy mi.??

2021. dec. 9. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt csinálják. Én 3 dolgot rendeltem, direkt figyeltem, hogy mind Emagos termék legyen, így csak 1 kosár jött létre. Erre 3 külön csomagot kaptam, a kifizetett szállítási költséget arányosan háromfelé psztották. Szóval ne aggódj, nem fogsz külön fizetni.

Annyiból volt kellemetlen, hogy 3x kellett a futárhoz alkalmazkodnom, nem egyszer.

2021. dec. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a tegnapi nap folyamán kaptam értesítést, hogy "egy részét" küldik. Mondom miért nem egyszerre, mert mindkettő EMAG volt a forgalmazó és mind kettő raktáron van, illetve egyik se egy hú de nagy csomag.

Én nem tartom költség hatékonynak, de az ő dolguk, addig amíg megérkezik. A futárnak úgy is csomagonként kell fizetni, de szerencsére csak 1 szállítási díjat számoltak fel.

2021. dec. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem idegesítő ez a részleges kiszállítás. Vagy legalább lenne rá opció, hogy "köszönöm, nem sürgős, szállítsátok egybe".

Marha idegesítő, hogy három cucchoz háromszor kell elmennem az automatáig, mert csak 3 napig lehet átvenni...

2021. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezért rendelek már máshonnan, mert ez igaz, hogy többe nem kerül, de kényelmetlen.

Mondjuk az Alza meg MPL-es, a postafutár már 4. napja ül a csomagomom. Na emiatt meg tőlük se fogok többet semmit.

2021. dec. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!