Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire jó ajánlat egy...

Mennyire jó ajánlat egy alapítói sztátuszt venni egy amerikai multi cégtől 450.000 Forintért, ami minden negyedévben 210.000 Ft + jövedelmet jelentene?

Figyelt kérdés
Mivel nő a cég, nő a negyedéves összeg is.
2021. nov. 24. 11:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
74%

"Tudom, hogy a többség is, mint ti is azt hiszi, hogy otthoni munka csak és kizárólag piramis lehet. Más nem is létezik. Nemde?"


Excuse me wtf? 1,5 éve járvány van, soha nem dolgoztak még ennyien otthon, mint az utóbbi időben.

A te döntésed, itt szerencséd volt, mert ismeretlenül elmondták neked az igazat. A szemedbe nem biztos, hogy el fogja mondani a család, hogy mit gondol

2021. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
81%
Már diákmunka is van online, bedolgozós munka meg már vagy 100 éve.
2021. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
74%
Lassan egy hét és jó pár privát üzenet alatt sem sikerült leírni a cég nevét, pedig többször is kérdeztük. Tuti kamu, vagy simán csak hülyítés.
2021. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fogom megmondani a nevemet és a facebook elérhetőségemet, mert nem akarom, hogy felkeress. Csak arra lennék kíváncsi, hogy a fennhangon hirdetett üzlet mennyire kamu vagy sem. Ezt többnyire már onnan tudni lehet, hogy ki "hirdeti". De mivel ezt nem vagy hajlandó elárulni, így nyilván nem tudtam elmondani azt sen, hogy mivel foglakozik a "cég", hiszen nem tudom, melyik cég ez.

A tipikus ködösítés, ami itt megy, pont jellemzi a piramisjátékokat és a többi megtévesztő hihetetlen üzleti ajánlatot. De mivel semmit nem árulsz el, így érdemben nem is lehet rá reagálni.

Na akkor, melyik cégről is van szó?

2021. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Sajnos nem vagy hajlandó megmondani a nevedet, hogy felkeresselek és komoly körülmények között beszéljünk komoly dolgokról."


Tehát MLM.


"Azt persze nem mondod el, hogy a cégünk nem abból él, amit én itt feltettem kérdésként. Ez csupán egy egyszeri promóció."


Tehát úgy kezdesz kapcsolatot építeni, hogy hazudozol össze-vissza. MLM.


MLM - a pilótajáték egy módosított formája, ahol valami többnyire szar terméket kell drágán eladni. Állítólag ez olcsóbb, mert nem költ reklámra (reklámköltségek általában a termékár ~10%-a) és forgalmazásra (nagyker árrés 5-10%, kisker árrés 8-15%), de "visszaoszt" különböző szintekre 50-60%-okat, vagy még többet (és logisztika továbbra is kell).

2021. dec. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
MLM is anno első szakmámba 15-6 évesen belefutottam azt szajkózták 5-10 év múlva már ez lesz boltok helyett is sok helyen, szakmás tanárom azt mondta, hogy ebbe nem lát realitást, igaza is volt, jó pár éve nem is találkoztam vele.
2021. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

"Nem igazán értem hogyan lehet összehasonlítani egy online munka felületet azzal, hogy valakinek kényszerből a külső körülmények hatására kell az alkalmazotti munkáját otthonról végeznie ideiglenesen."


Évek óta rengetegen dolgoznak otthonról. Akkor mi van, ha alkalmazottként? Mert te mi vagy, őszintén? Vállalkozó? Ez alapján nem úgy tűnik.

Mindenki azt csinál, amit akar. Az mlm 2000 elején is ciki volt. Önthetjük menőbb külsőbe(mint a sok kriptoval foglalkozó mlm cég), de attól még jó érzésű ember messzire kerüli ezeket.

2021. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
hello, na mi a helyzet?
2022. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!