Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért éri meg az energiaital-b...

Miért éri meg az energiaital-biznisz?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több ismeretlen nevű, hirtelen jött, és hirtelen eltűnő energiaital márkákkal lehet találkozni főleg a kisebb boltokban. Általában ugyanolyan ízűek, ugyanazt tartalmazza, áruk is ugyanaz... A készlet is rárohad a boltokra kb. Ez hol éri meg a gyártónak? Mennyit lehet kaszálni vele?
2010. szept. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg vizsgaidőszakokban a polcokat, akkor mind elfogy, a legszarabb is...
2010. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
74%
azért mert én már 3éve karton számra iszom.nem is summát hagytam ott a boltosnak az biztos
2010. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
74%
nem kis*
2010. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó előállítani és jól el lehet adni, van rá kereslet. Tényleg rengeteg van, szerintem legalább 20 féle. Egyébként én soha nem iszok ilyeneket, nem hiszem hogy túl egészséges. De akkor is vennék az emberek, ha ízesített víz lenne, mert a lényeg hogy higyjenek benne, hogy energiát ad.
2010. szept. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Hát koffein az tuti van benne és az a lényeg. Én rendesen meg is érzem. Ha a kávé jobb lenne, akkor azt innám, de az abban levő cucc fél fogamra se elég.
2010. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegyik ugyanolyan ízű, de valóban hasonló.

Pl. Én az Adrenalin-t szeretem, meg a Burn-t (a régit, nem az újat)

Az új Monster szerintem borzalmasan édes, pedig én aztán imádom az édeset, a habcsókot is habcsóktortával eszem, de ez nem ízlik.

2010. szept. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 deci is árt, miért palackoznak 1,5 litereset is?

Ez illúzióromboló, mint a tripla dózis placebó.

2010. szept. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!