Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ennek az...

Szerintetek lehet ennek az egész hírdetésnek valóság alapja? Ott a link véletlen találtam rá

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 27. 07:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez van benne kezdésnek a tetején


Válj Chat Operátorrá már ma!

Csak pár percre vagy attól a lehetőségtől, hogy chat operátorként dolgozz és átlagosan 300 eurot keress hetente! Nyerd vissza a függetlenségedet már ma és kezdj el dolgozni, amikor csak szeretnél.

2021. aug. 27. 07:36
 2/9 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm ha kapok
2021. aug. 27. 07:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon már rengeteg kérdés született róla.

Az átlag heti 300 euro mese habbal, alig lehet pár fityinget kiszedni belőle, azt is alig akarják kifizetni.

2021. aug. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Full kamu, de nagyon jol hangzik :)
2021. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi aválasszokat
2021. aug. 27. 10:29
 6/9 A kérdező kommentje:

Találtam még egyet ami nem tudom hogy kamu vagy sem de jooblen volt az ajánlat:



[link]



Akinek van egy kis ideje kérem olvassa el hogy kamu vagy sem

2021. aug. 27. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahol ennyi túl szépet ígérnek, és látszólag semmi megugorhatatlan elvrárást nem támasztanak az mindig kamu. Jobb ha ebből indulsz ki.


Amúgy ez a második hirdetés amit belinkeltél ugyan úgy az online állás oldalára vezet. ugyan az. Az oldal állítása szerint egyébként a mögötte levő cég a karibi szigeteken valami eldugott adóparadicsomba van jegyezve. Egy ilyet céget aki könnyű pénzkeresetet ígér, mennyire lehet komolyan venni, hogy nem átverés?

2021. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ csak kíváncsi voltam hogy miért hírdetnek magyar állás kereső oldalon vagy magyar el dugótt cég vajon? :DD És nem akarják az ilyet véletlen meg fogni aki így hírdet mint ez az online állás mögött lévő emberke? Vagy pont le lesz*rják?
2021. aug. 29. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak sejteni vélem hogy valami hatalmas adócsalás, pénzmosás van az egész hátterében. Nem a chatmoderátori munka a lényege, hanem a pénzmosoda. Ahogy mondtam karibi szigeteken van bejegyezve a cég, magyar hatóságnak nem is nagyon van arra intézkedési jogköre, pláne ha nincsenek úgymond "sértettek".
2021. aug. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!