Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha bemegyek személyesen vagy...

Ha bemegyek személyesen vagy felhívom a számlavezető bankom, ők le tudnak tiltani bizonyos levonásokat?

Figyelt kérdés

Volt egy skype előfizetésem, már lemondtam és azóta is vonják, már 3. hónapja.

Írtam a supportnak is, aztán hívtam is őket, de a gyökér indiaiak nem értik mit akarok. Mielőtt azt hinnétek az én angolommal van a gond, a munkám alatt 99%ban angolul kell beszélnem pénzügyön. Többszöti hívásra se oldódott meg és most megint levontak...

Az oldaluk nem jelez már előfizetést aktívan. Az accountom is töröltem végül mert felcsesztem magam.


Ezért gondoltam, hogy akkor elindulok a számlavezető bankomnál. Ők iylenkor le tudják tiltani, hogy az adott beszedés ne teljesüljön?

Vagy tiltsam le a kártyám?


2021. aug. 23. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Illene tudnod,hogy bankkártyáról vonják a pénzt, tehát te megadtad a kártya adataidat. Ezt egy módon tudod egy oldalúan törölni, úgy, hogy tiltod a bankkártyádat és csináltatsz újat. (költsége van)
2021. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit fogadtál el az ászf-ben amikor előfizettél?
2021. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anniy volt benne erre vonatkozóan, hogy ha idő előtt lemondom nem újul meg. Ennek ellenére havonta megújul hiába nincs aktív előfizetés már. A kártyaadataim is töröltem az oldalukról. (bár nyilván attól még meglehet nekik...)
2021. aug. 23. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kártya letilt és kérj újat. Simán perelhetnél ez miatt, de nem érné meg a vesződést.
2021. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kártyát tudod letiltani, bizonyos terheléseket nem lehetséges. Ha valóban jogtalan volt néhány terhelés, akkor a banknál tehetsz panaszt és kivizsgálják. Ha igazat adnak, akkor visszakapod a pénzt.
2021. aug. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!