Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet tudni, hogy hány bank...

Lehet tudni, hogy hány bank van összesen Londonban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 42.
2021. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Google kilistázza őket
2021. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh micsoda hülye kérdés. Száz fölött lesz az segítene?
2021. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért hülye kérdés? Valami miatt kérdeztem, ami nem szerepel a kérdésben, de nem találtam róla infót neten.


Kedvesség egy csöpp sen szorult beléd.

2021. aug. 16. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Oké mi az, hogy hány bank? Rengeteg mivel egy majdnem 10 milliós városról van szó. Vagy hány cég? Rengeteg, hiszen egy pénzügyi központ. Egy banki csomópont. Csak indiaiak üzemeltetnek ott is Bankfiókot mondjuk egy tucattal. Van amelyik csak online van jelen.

Igaz nem konkrét számokkal jöttem de innen láthatod erre nem lehet felelni

2021. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Emberekből még több van, de van nyilvántartás és meg lehet becsülni, hogy kb mennyien élnek akár itthon, akár Angliában stb.

Ezért mertem feltételezni, hohy ezt is vezetik, ennek is van valamilyen nyilvántartása, hogy hány bank van.

Google mapsre is ha felmegyünk, szinte bármit beírunk kiadja a lehetőségeket, legyen at bank, tesco, benzinkút, dohánybolt stb.

Nem lenne olyan rendkívüli, ha lehetne tudni hány bank van Londonban. Pusztán ennyire vagyok/voltam kíváncsi.


Ettől függetlenül köszönöm a válaszod.

2021. aug. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!