Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mai nap a Zuglói Árkádnál jól...

Nagylajos1999 kérdése:

Mai nap a Zuglói Árkádnál jól átvertek parfümel körbeáltak meg minden azt mondták hogy lopott parfüm a mamutból lopták meg minden de semmit nem tudtam tenni úgy rám másztak persze hogy nem volt eredeti. De ilyenkor mit lehet ezekkel kezdeni?

Figyelt kérdés
Már el repült a pénz hiába szólok akárkinek is

2021. júl. 24. 20:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
38%

Mondom, menj pihizni. Egyszer lopott, máskor nem lopott.

Fos, de nem hamis, elhasználod...

2021. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%
Üdv! Ez a való világ.
2021. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%

Ezt teheted legközelebb: “Köszönöm, nem érdekel.”


És a Nagyvárad téren is vigyázz a c.asszonnyal. Nem is mondja el a jövőd.

2021. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
90%

-Szia uram. Van elado parfumunk. Most loptam,eredeti.


Valaszlehetosegek a jovore nezve:


A)

-Szia,nekem is van elado parfumom.

Szia.


B)

- Nem hasznalok parfumot.


C)

-Nincs penzem.


D)

-Most akartam penzt kolcsonkerni pont .


E)

-Varj itt. Pont az aluljaroba indultam keregetni.


F)

Pont most fogok en is lopni egyet.


G)

- Nem erek ra,kukazni indultam eppen.


H) Kosz nem kell. Csak kinai hamisitvanyt veszek. Szia.


I)

Nincs most penzem. Ingyen van?


J)

Kosz,nem erdekel. Ma mar zuhanyoztam.


K)

Szia. Elobb el kell adnom ezeket a lopott borotvakat ,aztan lesz penzem …

2021. júl. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
74%
Ismered azt a szót, hogy nem? Egyszer kellett volna kimondani és odébb állni.
2021. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem én vagyok vele egyedül úgy, hogy a 10%-át sem értem annak amit írtál!


A 24-es nagyon jókat írt, ment a zöld :)

2021. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
Amikor nekem akarnak eladni valamit vagy pénzt kérnek tőlem, mindig azt mondom, hogy "bocs, nincs nálam pénz". Ha éppen a boltból jöttem ki, vagy nálam van a pénztárcám vagy bármi, és látták, és elkezdenek erősködni, hogy dehogynem. Akkor megmondom, hogy csak bankkártya van nálam, és arról sem tudok levenni pénzt nekik, mert épp most költöttem el az utolsó forintomat. Ezután leszállnak rólam, mivel ha nincs pénz, nem tudnak mivel lenyúlni.
2021. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Érthető amit a kérdező írt, ha van egy kis emberismereted. Azért nem írta le érthetően, mert maga előtt is szégyelli bevallani, hogy hagyta magát átverni. Annyi történt, hogy körbevették, rá akartak tukmálni egy hamisítvány parfümöt, és azért mondták azt, hogy lopták, hogy elhiggye azt, hogy eredeti, és így milyen jól jár, ha olcsón megveszi tőlük. Kérdező kapva kapott az alkalmon, és megvette, csak mivel gáz ezt bevallani, inkább azt írja le, hogy nem volt választási lehetősége, ő igazából nem akart fizetni, a pénze valahogy magától repült hozzájuk a parfümért cserébe. Ezek után főhősünk rájött, hogy nem eredeti a termék, tehát nem lopott, hanem hamisítvány, és emiatt érzi magát átvágva.
2021. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!