Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eladsz valamit online pár...

Ha eladsz valamit online pár ezer forintért, megosztanád a telefonszámod azért, hogy könnyebben elérjenek téged?

Figyelt kérdés
Pár ezer forinttól a 20 ezer forintig gondolok arra, hogy neked megér ennyit a telefonszámod "titkon" tartása? Vagy szerinted butaság?

2021. júl. 10. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Természetesen.
2021. júl. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én megadtam. Jófogáson
2021. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha hirdetek valamit, az információáramlást segíti ha megadom az elérhetőségem. :)
2021. júl. 11. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen oldalon.

Random, bárki által elérhető oldalon nem igazán, de pl. ellenőrzött felhasználók által használt oldalon igen.

"Cserébe" az emailjeimet, értesítéseimet szinte folyamatosan nézem.

2021. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a többség csak hívogat és azt kérdezgeti, ami le van írva a hirdetésben.


Jobban szeretem az írásos formát.. mert ha a címzett elrontja az irányítószámát és rossz helyre küldöm a csomagot.. akkor a telefonbeszélgetést nem lehet visszahallgatni.. hogy ő rontott vagy én. Míg írás ott van feketén fehéren.


+ nem nem érek rá egész nap telefonközelben lenni.

2021. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
5. olvasd el újra a kérdést, annyira nem hosszú...
2021. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os, mégis mi a problémád az 5-ös válaszával?

Teljesen jó a válasz.

Sokan dolgoznak napközben, egy 2 ezer ft-os cuccért ne hívogassanak munka közben (van, ahol ezt pl. meg is tiltják, hogy munka közben telefonálgasson az alkalmazott).

Arról nem beszélve, hogy hívott már engem is vevő este fél 10-kor (hajnali 4-kor keltem minden nap), hogy megvitassa az eladandó áru árképzését (szerinte drága)

Hát nem, a nyugalmam többet ér, mint hogy 1.800 ft-os áru áráról csevegjek este fél 10-kor.

2021. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7. az a problémám, hogy nem arról van szó, hogy egy hirdetés miatt állandóan hívogatnák érdelődők, hanem 1db vevő, akivel meg lehet beszélni, hogy ekkortól eddig vagy elérhető. Nem kötelező felvenni a telefont este 10kor, de legalább látod, hogy a vevő (aki már megvette, kifizette, várja a csomagot) valamiért beszélni akar veled. Mivel már megvette, kifizette, stb. ezért biztosan nem szórakozásból hív, hogy az áruról kérdezgessen.

Az 5ös azt írta, hogy "a többség csak hívogat és azt kérdezgeti" márpedig vevőből egy termékre egy darab van, szóval nem hívogat a többség. Címet meg nem telefonon szokás megadni egyébként sem.

2021. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8-as, azt hiszem nagy tévedésben vagy:

NEM arról a vevőről van szó, aki már megvette és kifizette! (Vaterán pl. kötelező is megadni, hogy a vevő elérhessen)


ARRÓL a vevőről van szó, AKI NEM VETTE MÉG MEG a eladandó árut, hanem vásárlás előtt érdeklődhet a termékről.

Hirdetési oldalakon - Jófogás, stb. megadhatod a számodat, felhívhat vásárlás előtt, hogy érdeklődjön, alkudozzon, tegyem félre 2 hétig, mert akkor kap fizetést, aztán eltűnik, mint szürke szamár a ködben, stb.

Boldog-boldogtalan felhívhat - nem egy szem vevő, aki már megvette.


Hát ezért nem adom meg (7-es vagyok)

2021. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a "ha eladsz" azt jelenti, hogy eladtam és nem azt, hogy meghirdettem.

De nekem aztán tökmindegy, hogy kinek mit jelent.

2021. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!