Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik havonta tisztességes...

Akik havonta tisztességes munkával kézhez kapnak 400-500 ezer forintokat mivel foglalkozhat, úgy értem mi lehet a munkájuk?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 10:33
1 2
 11/16 anonim válasza:

Mikor találkoztam vele? :) Mindennap találkozok, mindennap járok hozzájuk, és látom, hogy élnek. Szerényen, de megélnek, és nem havi 300.000-ból, hanem a feléből, sőt van, hogy néha annyiból se. Mégis hárman testvérek, nem járnak szakadt ruhákban, mindhárom gyerek iskolába jár. Természetesen spórolnak, ahol csak tudnak, na persze nem azért, mint a sóher nagygazdagok, hogy egyszer majd fussa luxuskocsira a félretett pénzből. Hanem azért, hogy mindennap legyen friss kenyér és tej, például. Nyaralni nem kell elmenni Mallorcára, nekik elég, ha meglátogathatják a mamájukat az ország másik felén, nem is nagyon vágynak sehová. Nem kell belenevelni a gyerekbe, hogy mindent megkap, amit kiejt a száján, semmi szükség nincs ilyen "nagy igényekre". Főleg, ha rossz anyagi helyzetben van a család.


Hozzátenném, ezt egy olyan lány írta, akinek az anyja havi 200.000-et kap, apja pedig 400.000 fölötti összeget, plusz besegít az egyik mamám a maga kis nyugdíjával. És nem értem, hogy anyámék miért sírnak, hogy nincs pénz, mikor sorra látom az újnál újabb luxuscikkeket a házban, ház körül (terepjáró, medence, szauna...). De ha én kérek egy nadrágot, papucsot, mert mondjuk elszakadt vagy kinőttem belőle, arra várnom kell hónapokat. Ki érti az ilyet? :)

2010. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kör íméleket küldözgetnek hülyeségekről,



2-3 órás mítingeken jópofiznak, majd hülyére isszák magukat a csapatépítő tréningeken, és szétdugják az összes titkárnőt meg friss húst!


Aztán hétfőn bemennek és minden melóst leordítanak meg megrugdosnak, hogy miért nincs meg az 5 éves terv meg a 100% miért csak 99,5 %!!!


Kb ezt csinálják!



- Procter&gamble dolgozó -

2010. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Hát ha már itt tartunk - utolsó előtti vagyok - én is leírom apám mit csinál. Nyomdában dolgozott szalag mellett, most pedig övé a nyomda. Hát ennyi. :)
2010. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ma 09:54


gondolom közben eltelt 30 év meg egy rendszerváltás mire az övé lett..

2010. szept. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Így van.
2010. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én 80ezret keresek havonta, semmire nem elég, nem is tudom, mit csinálnék, ha nem otthon laknék a szüleimmel.


Pedig amikor jelentkeztem a meghirdetett állásra, azt mondták, hogy versenyképes fizum lesz, aztán amikor közöltem, hogy százat szeretnék keresni minimum, szó szerint a képembe röhögtek. De el kellett vállalnom, hogy legalább ezt a kevés kis pénzt megkapjam havonta.

2010. szept. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!