Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar posta mennyi idő alatt...

Magyar posta mennyi idő alatt küldi vissza a feladónak a csomagot?

Figyelt kérdés

Rendeltem az interneten, de közben írt az ügyfélszolgálat hogy rossz terméket csomagoltak be, ne vegyem át a csomagot, visszakerül hozzájuk és akkor törlik a rendelést.


Csütörtökön hívott a futár, mondtam hogy a csomag lemondásra került, nem vettem át.

Mennyi idő mire visszatér a csomag a webshophoz? Addig nem tudok rendelni Tőlük amíg a rendelés nem érkezik be hozzájuk, meg kell várnom míg törlik a rendelést.



2021. jún. 5. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azért is átvenném, utánvétes?
2021. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, átvennéd, aztán meg fizethetnéd a visszaküldés költségét, mert megmondták, hogy ne vedd át, nem azt küldték, amit rendeltél.
2021. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es már csütörtökön jött a futár de mondtam hogy nem veszem ár mert lemondtam, így visszavitte.
2021. jún. 5. 14:02
 4/10 A kérdező kommentje:
de a kérdés nem az volt hogy átvegyem-e :D
2021. jún. 5. 14:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Azert az se mindegy hogy magyar webshop vagy a vilag masik felerol rendeltel.
2021. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mindegy? Azt írták ne vegye át, mert nem az van benne, amit rendelt. Miért nem mindegy, hogy honnan jött?? Majd megkapja azt, amit rendelt.
2021. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magyar webshop.
2021. jún. 6. 08:53
 8/10 anonim ***** válasza:
6os: szovegertesi problemad van ahogy latom. Kerdezo arra volt kivancsi hogy mennyi ido alatt er vissza a csomag a feladohoz. Ha nem tudjuk hol van a felado akkor honnan tudnank hogy mennyi ido, ha a vilag masik oldalan van akkor nyilvan tobb mintha a varos masik felen.
2021. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as Imádom, amikro valaki, akinek szövegértéssel problémája van, másnak írja, hogy szövegértéssel problémája van :)

Nem az volt a kérdés, hogy mikor, mennyi idő alatt ér vissza, hanem hogy mikor küldi vissza a posta, mennyi ideig tartják meg mielőtt visszaküldik.

2021. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9es, koncentralj erre a szakaszra:

"Mennyi idő mire visszatér a csomag a webshophoz? Addig nem tudok rendelni Tőlük amíg a rendelés nem érkezik be hozzájuk"


Ha meg igy is nehez akkor szivesen lebontom meg kissebb darabokra.

2021. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!