Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen pénzkeresési lehetőség...

Milyen pénzkeresési lehetőség van 16 éves fiataloknak?

Figyelt kérdés
A diákmunkát nehéz elkezdeni ennyi idősen, mert nagyon kevés lehetőség van.

2021. máj. 31. 17:08
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
83%

Akkor marad a rokoni, baràti körben.


Én még apàm mellett kezdtem el dolgozni, majd hasonló területen diàkmunkàban, technikusi nyàri szüneteiben.

2021. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne add fel ilyen könnyen,keresd fel a környékbeli diákszövetkezeteket akik nagy valószínűséggel tudnak segíteni.

Időseknek is segíthetsz,kerti munka,bevásárlás,takarítás ahol már egy ideje nem jártak.

Idény munkák is lesznek,ilyen gazdákkal érdemes beszélni akiknek van gyümölcsöse,oda szinte mindig kell ember.

Én kérdőívezem is,ha érdekel küld el az email címedet és a fizető oldalakat el küldöm.

Szórólapos meló sem annyira rossz,csak meg kell találni akik terjesztik.

Ha esetleg nem jársz sikerrel akkor tanuld a nyelvet,hidd el később hálás leszek érte magadnak,ki tudja hogy nem e abból fogsz megélni majd.

Sok sikert. 🙂

2021. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
95%

Lehet 16 éves kortól menni diákmunkára. Melodiák, fürgediak, stb.


16 éves kortól szinte bárhol tudnak alkalmazni.


Kivéve - éjszakai műszak + kasszás.


Árufeltöltő, gyári munka, meki, burgerking, kfc, stb :)

2021. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!