Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkáért érdemes...

Milyen munkáért érdemes kimenni Londonba?

Figyelt kérdés

Most nem az orvos, mérnök, jogász stb állasokra gondoltam. Még pályakezdő vagyok, 2 évem van még az érettségig, so van még időm megszerzni vmilyen diplomát. De nem tudom merre menjek. Valami olyan kéne, amivel meg tudok majd élni Londonban.



Tudom nehéz kijutni, drága a lakhatás, munkát inkább ottaniaknak adnak vagy ázsiaiknak stb....


Arra lennék kiváncsi, h akkor milyen esélyeim lennének, ha viszonylag minden simán megy.


2021. máj. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Definiáld hogy mit jelent az hogy "amivel meg tudok majd élni Londonban.".


Kulimunkából is meg tudsz, csak olyan házban amit 6 másik bolgár meg pakisztáni migránsal együtt béreltek.


Viszont ha saját bérleményben szeretnél élni egyedül, esetleg pároddal, oda valami komoly szakmai tudás kell amit megfizetnek.

2021. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Persze,h vmi kényelmes lakható helyen. Ezért kérdeztem,h mi az a munka amit megfizetnek. Nem kell nagy luxus, nekem a meki is kényelmes, de úgy tudom, h Angliában elég alja nép dolgozik ott.


Magyaron. még a mekit szeretem is, de azért egy teljesen idegen országba, rossz társaság közé keveredni nem éppen szerencsés.

2021. máj. 23. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!