Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan, hogy egy...

Tényleg van olyan, hogy egy webshop FaceBook Marketplace-n is hirdet? Vagy ez valami átverés/trükközés lenne? Ha nem az, mi értelme van ennek?

Figyelt kérdés

Facebook-on keresgéltem egy alkatrész után, amit eddig csak pesti üzletben találtam meg, ami tőlem igencsak messze van.

Írtam az eladónak, váltottuk a szükséges infókat, felajánlotta az utánvétes csomagküldést is, viszont mielőtt küldte volna a számlaszámát, megkérdezte, kérek-e mást is, majd linkelte a webshopját, ahol elég sok dolog van. Nem mondom, jó a kínálat, jónak tűnnek az árak is... Meg nekem is jól jönne onnét még pár dolog...


De akkor mi értelme annak, hogy FaceBook Marketplace-n is hirdeti a dolgait, ha van egy webshop-ja, full-os kínálattal?



2021. máj. 21. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a webshopot hogy találják meg a vevők? Beírod a gugliba, hogy xyz webshop. Az övé ott van a 8. oldalon, ahova senki sem görget el. Ha marketplacen is hirdet, akkor meg megtalálják a webshopját többen.
2021. máj. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez elvileg oké, de a gyakorlatban már nem lesz annyira fényes, hogy egy primitív oldalon keres, ahol rengeteg primitív embert is összeszedhet, akik csak trollkodnak rajta, de nem hasznos vevők.


Én azt gondolnám, hogy ilyenkor normálisabb helyeken és kifinomultabb módokon kell megtalálni a piacot, az ügyfeleket.


"Az övé ott van a 8. oldalon, ahova senki sem görget el."

Akkor igen, ha olyasmit kínál, amiből hiány van, vagy jobb áron kínálja, vagy másban nyújt jobb alternatívát.

De az övét még a 8. oldalon se hozta fel eddig, mert magamtól nem találtam meg még, még csak nem is hallottam az oldalról.

2021. máj. 21. 03:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Igaz, mondjuk írják, hogy nincs még nyitva tartott üzletük (csak helyszín az elérhetőségeknél), úgyhogy lehet, hogy csak most indultak.
2021. máj. 21. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!