Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen portfóliót javasoltok...

Milyen portfóliót javasoltok kripto parkoltatasara ha nem bízom a tetherben?

Figyelt kérdés
2021. máj. 20. 09:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Csak félig értem a kérdést.


Értem, hogy nyereséged van, értem azt hogy a fiatra váltásig nem kell adóznod. Értem hogy a bika piacnak egyszer vége lesz, értem hogy a jelenlegi vagy a váltáskori fiat értéket akarod megőrizni.


Viszont remélem olyan pénzt kockáztattál amihez nem kell hozzányúlni, ami nem kennyére kell, ami nem fáj akkor sem ha elveszíted.

Ha hiszel még a kripto piac jövőjében, akkor szerintem hinned kell a BTC jövőjében csak azért mert ha az behal, betiltják, megszűnik és bla,bla, akkor vele hal minden, a stabil coinok és az altok is.

Nincs abból menekülő valuta, rövid távon van, rövid távon, igen segítség a stabil, de hosszú távon vagy veszít az értékéből a BTC-hez képest, vagy vele hal.

Amikor és ha jön a medve piac, annak a mélypontján ha van valami stabilod, mert több kriptót tudsz venni, de hosszú távon szerintem nincs menekülő kriptovalutája a BTC-nek.

2021. máj. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"de hosszú távon szerintem nincs menekülő kriptovalutája a BTC-nek."


Ez így igaz.

2021. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A stablecoin azt is jelenti hogy kripto kockázat nélkül költhetem el kihasználva A kriptó apróbb előnyeit
2021. máj. 23. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!