Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diákmunkát milyen módon...

Diákmunkát milyen módon érdemes felmondani?

Figyelt kérdés
Gyakornok vagyok egy cégnél, de sajnos nem jött be a munka, korábban nem mondtam fel ilyen pozíciót, amik voltak diákmunkáim azok nem voltak fixek csak egy két napok. Ha jól tudom felmondás után diákmunkánál következő nap nem kell menni. Nálatok mi a tapasztalat, hogy mondtatok fel fix diákmunkát, hogy váltatok el attól a cégtől?

2021. máj. 13. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerződésed irányadó ebben, de persze legjobb lenne szólni, az is lehet, tudnak ajánlani valami más megoldást.
2021. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is diákmunkáztam egy fix cégnél. Én 2 évet voltam náluk és előre közöltem, hogy én mennék. Megbeszéltük, hogy maradok 1 hónapot még amíg lesz utódom, betanítom. Tehát mintha rendes munka lett volna, nem diákmunka.


De hivatalosan elvileg nincs felmondási idő és akár másnap már be sem kell menni.

2021. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerződésedben mi áll?

Amúgy jelzed, hogy köszönöd de nem szeretnél tovább a cégnél dolgozni.

2021. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem áll semmi a szerződésemben ezzel kapcsolatban, ezért is kérdeztem :)
2021. máj. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!