Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért lehet felfüggesztve...

Miért lehet felfüggesztve PayPal egyenlegem?

Figyelt kérdés

Külföldről érkezett rá pénz egy eladásomból viszont felfúggesztették a tranzakciót.


Én arra gondoltam hogy lehet a vevő vissza vonta hogy visszakapja a pénzét vagy anyuci észre vette hogy használták a kártyát



Bankszámlát egyébként nem enged hozzá csatolni hiába próbáltam



2021. ápr. 19. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha új eladó vagy, akkor eleinte az eladásokból beérkező pénzt 'felfüggesztik', hogy se a vevő, se a paypal ne legyen átverve.

Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a pénzt később kapod meg.

- eladás után 48+ óra elteltével a vevő megerősítheti, hogy megkapta a terméket, ekkor egyből feloldódik a pénz

- paypalon megadod a nyomkövetési számot, ha a termék ez alapján megérkezett akkor +1 múlva feloldódik a pénz

- ha nem csinálsz semmit, akkor 21 nap múlva oldódik fel.


De erről a paypalnak emailben értesítenie kell.


A vevő nem tudja egyszerűen "visszavonni" a pénzt, csupán megvitatni a tranzakciót (termék nem érkezett meg, nem az volt benne, vagy nem ő hajtotta végre a tranzakciót)

Ha van nyomkövetési számod, akkor a legtöbb esetben védve vagy az ilyen átverésektől.

2021. ápr. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!