Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp szép kártyáról hogy...

Otp szép kártyáról hogy lehetne a Pacsai horgász boltnak utalni a szabad idő zsebből? Web felületükön mire kéne menni? Nem talállok utalás menű pontot!

Figyelt kérdés
Pacsa Süger horgász-vadász szakkereskedés

#OTP SZÉP kártya #Utalás szép kártya #Szabad idő zseb
2021. ápr. 4. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szépkártyával egyáltalán nem lehet utalni.
2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Illetve valószínűleg azért nem találsz ilyet, mert a szépkártyáról csak az üzletben lehet fizetni.
2021. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De, lehet. Előrefizetésnek hívják talán. Bár szállást, de fizettem már otp-s szép kártyával. Ha nem találod meg/nem kapsz választ, holnap segítek megkeresni. (Be vagy jelentkezve?)
2021. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Ahogy #3 írta előrefizetés (vagy előlegfizetés?) a neve, rá lehet keresni bármely elfogadóhelyre, és pénzt küldeni. Én szállást (balatoni apartmant) fizettem már így, foglalót majd utána a maradékot.
2021. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Meg van!

Komolyan nagyon örülök neki,mert egyszer volt kis gond belőle hogy a boltos hölgy telefonon kérte a kártya számom stb és kínok közt bankot felhivva is nehezen ment át az összeg.

Nos: előlegfizetés menűnél meg találtam!

Megye és település szerint azonnal kiadja a szép kártya elfogadó helyeket :) :) :)

2021. ápr. 5. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!