Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék eladni egy PlayStati...

Szeretnék eladni egy PlayStation játékot, és a vásárló postán maradóként szeretné megkapni. Ilyenkor mi ennek a menete? Milyen feladóvevényt kell hozzá kitöltenem?Csak ajánlottként tudom feladni, vagy simán is, csak rá kell írnom,hogy postán maradó?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szoktam ilyesmit feladni így nem tudom.

És mennyi lenne körülbelül a feladás ára? 154 g becsomagolva, buborékos borítékban.


2021. márc. 18. 20:05
 1/1 anonim válasza:

Ajánlottként tudod feladni, kb 850-900Ft. Sima ajánlott szelvényt kell kitölteni, csak nem a címzett címét hanem a Posta címét kell ráirni, és a Borítékra nagybetűvel rá kell irni postánmaradó (erre is a címzett neve kell, és a posta címe ahol át szeretné venni)

Ja és postán marad{ levélként nincs sms értesítés.

2021. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!