Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a legegysze...

Mit csináljak hogy a legegyszerűbben menjen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy váratlan esemény miatt elkéne költöznöm fel Pestre.Diákmunkát szeretnék vállalni ( ki is néztem már). Ott van h az xy emailcímen lehet írni stb... és ott van még egy nő neve és tel száma is. Most én azt szeretném kérdezni hogy ennél a nőnél telefonon lehet vajon jelentkezni? Vagy mit mondjak neki mert nekem szeptembertől dolgoznom kéne. Megoldható ez?Vagy pedig ez egy hosszadalmasabb dolog mire felvesznek?
2010. aug. 19. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ pl, hogy mikortól akarnak embert felvenni. Hívd fel, az gyorsabb, mint a mail, kérdezd meg, de lehet, hogy azt mondja, hogy küld önéletrajzot. Egy telefonnal semmit nem veszíthetsz.
2010. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmondom mi van: két hónapja nem találunk munkát Pesten a párommal. Már vagy több tucat e-mailt elküldtünk mindketten, majd ennyi telefonszámot felhívtunk. Ha munkát keresel, akkor sürgősen kezdj el cselekedni, mert nem vesznek fel azonnal. Az e-mailre ha válaszolnak, akkor az minimum 2 hét, de lehet, hogy egyáltalán nem lesz válasz. A telefonnal egyértelműen jobban jársz. A hirdetésben nem írják ám ki hogy milyen igényeik vannak a munkahelyeknek (pl: hosszútáv csak, tapasztalat). Ezt kérdezd meg mindenképp, nehogy pofára ess. Ha nem jön össze ez a meló, akkor meg írj nekem privátba, mert az én munkakeresésem véget ért, találtam egy klassz munkát. Ha érdekel, csak szólj.
2010. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!