Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki melyik kriptovalutában lát...

Ki melyik kriptovalutában lát fantáziát?

Figyelt kérdés
Egy jó kis agyalást szeretnék ezzel elindítani érvekkel - ellenérvekkel, lehetőleg mocskolódás nélkül. Hogy indítsam én a sort, a Bitcoin, a Polkadot és a Cardano szerintem a jó befektetés.

2021. márc. 3. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Litecoin, alulértékelt jelenleg szerintem.
2021. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
VET. De én nem értek hozzá, csak sok embertől hallottam, hogy van jövője.
2021. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 EtherWolves válasza:

Mindenféleképpen a TRX. A technológia ami mögötte van messze felülmúlja a top 10 vagy akár top 50-et egybe éve. Nézz utána a tronscan.org oldalon.


DeFi ökoszisztémák és pénz kereseti lehetőségek harmadára.

A legjobb mind közül az Eclipcity Global: [link]

2021. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a technologia az csak egy parameter a sokbol s egyben celpontta is valhat emiatt. A bitcoin gold is jo volt, aztan 51%-os támadás aldozata lett...
2021. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Polkadot, Bidao, Vet. Ezekből mind profit lesz nagy eséllyel.
2021. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 EgyGabor ***** válasza:
0%

Sok nagy "tudós" úgy beszél az altokról mint valami fűszerekről vagy autókról. Ezt szeretem az jobban csillog. Pedig igazából gőzük nincs melyik mit ér, mit akarnak.

Ahhoz, hogy egy coin működését megértsd programozónak kell lenni (jónak) és sok sok órát kell rááldozni per db. És akkor még a piaci részról nem is beszéltem. Persze ez utóbbin nem érdemes túl sokat agyalni, mert egy tudottan szar (doge) símán mehet fel az egekbe vagy le.


Ha jót akarsz maradj a pár nagynál (max top 4, de inkabb 1-2). Ha kaszinózni akarsz kaparós sorsjegy szinten akkor meg dobókockával dodb ki melyiket veszed.

2021. ápr. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ösnek bejött azért a jóslta :))
2021. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Litecoin szépen kitört.
2021. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!