Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a menete annak, hogy én...

Mi a menete annak, hogy én bárkinek eladhassam a házrészemet?

Figyelt kérdés
Nem tud az alkesz kifizetni engem (a másik tulaj), eladni sem akarja a közös erőből felújított házat, és úgy gondolom, hogy pénzhez jussak eladom a részem bárkinek. 23éve közösen használjuk a házat, közösen fizetjük a költségeit felújítás, közüzemi számlák stb. előre is köszönöm a tippeket tanácsokat.

#házrész eladás
2021. febr. 25. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"lakott az ingatlan és nincs miből megvegye a részem."


lakott ingatlant sosem fogsz tudni résletekben eladni. Gyakorlatilag az új tulaj pont ugyanabba a helyzetbe kerül mint te, és akár évtizedekig benne állhat a pénze.

2021. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
sajnos nekem sincs annyi pénzem, kb 5millióm, hogy tőle megvegyem az ő részét. meg én nem is maradnék ott szivem szerint. egy patkányfészek házban. csak veszem a mérget feszt ésw nem szűnnek meg. elektromos ultrahangos sipoló is van, de semmi haszna. nem maradnék benne a házban.
2021. márc. 2. 09:21
 13/15 anonim ***** válasza:
12: és szerinted ezt ki venné akkor meg tőled?
2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lakjuk mint tulajdonosok a hazat. Eladn8 nem akarja az egyik fél. Kapcsolatba leptem egy dorogi ugyvéddel. N. G. D3 ÚGY VESZEM ESZRE H BÉNA AZ ÜGYHÖZ ÉS CSAK LEHÚZ 20 EZERREL ALKALMANKENT.ÉS SEMMI ELŐRELÉPÉS.
2022. febr. 20. 19:16
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem akarja eladni nekem. Nem akar elköltözni belőle a fogatlan nőjéhez. Legesèlyesebbnek látom hogyha bíróság kötelezné az eladásra h kitudjon engem fizetni vègre. Neki tetszik a nem éppen legszebb életforma kisebbségi s... stílusban.
2022. márc. 7. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!